Hakkımızda

Moders Mobilya, uzun yılların verdiği tecrübelerini siz değerli kullanıcılarımızın en avantajlı ve en iyi ürünü almanızı sağlamakta kullanmaktadır.

Moders Mobilya ekibi olarak her geçen gün çalışmalarımıza ilk günkü heyecanla devam ediyoruz.

Şirketimizin ana gayesi, sektöründe yenilik ve gelişmeye açık olarak dünyada ve ülkemizde gelişmeleri izleyerek, hitap ettiği Türk ve Dünya pazarına en uygun modern üretim teknikleri ile imalatı geliştirmiş olan ürünlerin, etkin bir satış ağıyla ülkemizde ve dünyada hak ettiği yeri alması ve bu üstünlüğü muhafaza etmesidir.

“ Şirketimiz, benimsediği bu ana gayesinin gerçekleşebilmesi için ele alıp uyguladığı teknoloji, yatırım, pazarlama, operasyon planları ve politikaları ile üretim bütçe programlarını, bu ana gayenin birer aracı saymaktadır. ”

Neden Moders Mobilya?

Ürünlerimizin tamamı garantili ve koşulsuz iade taahhütlü olarak sizlere ulaştırılır.

En iyi fiyat hizmetini bizden alabilirsiniz.

Satışı yapılan her bir ürün kalite kontrolden geçirilerek evlerinize gönderimi yapılır.

Sizleri bir müşteri olarak görmeyiz. Büyük bir aile olarak ikili diyaloglarımızı sürdürürüz.

7/24 iletişim hatlarımız açıktır.

Sektöre yön veren, her birisi konusunda uzman büyük bir ekiple hizmet veririz.

Renk, ölçü, mimarlık vs. gibi konularda koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışırız.

Sürekli indirimli ve hediye kampanyalı ürünler ile avantajlı ürün almanız için çalışırız.

Anlaşmalı Kurumlar…
Moders Mobilya sürekli büyüyen yapısına Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, Özel sektör ve Kamu kuruluşları ile yaptığı anlaşmalar ile indirimli ürün satışı gerçekleştirerek, ekstra indirim yapma imkanı sunar ve çalışanlara daha iyi fiyata ürün alma kolaylığı sağlar.

Sunum…
www.modersmobilya.com Ankara Siteler üretimi ile tüm TÜRKİYE’ye online mobilya satışı yapmakta olan bir firma olmasının yanı sıra özellikle Düğün paketi, Yatak odası, Yemek odası, Koltuk takımı, Genç odası, Yatak/Baza ve çok amaçlı ürünler kategorisinde müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Moders Mobilya firması olarak müşterilerimizin beğenisine sunmuş olduğumuz ürünlerimizi özenle hazırlar ve en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde adreslerine teslim etme hususunda firma olarak güler yüzlü ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Gerek Düğün paketlerimiz gerekse de tekil olarak sunduğumuz ürün gamımız ile siteler mobilyasından ileri seviyede bir kalite yakalamış olan www.modersmobilya.com , uygun fiyatlı ürünleri ile de adından söz ettirmeyi başarmıştır. Sitelerdeki mobilya mağazamız ile gerek fiziki gerekse de internet ortamlı satışlarımızda müşterilerimizin yanında bulunmaktayız.

Mobilya sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiş olan Moders Mobilya, bütün çalışmalarını müşteri memnuniyeti üzerine kurmuş olup, memnuniyet odaklı çalışan bir mobilya e-ticaret firmasıdır. Önceliğini müşteri memnuniyetine adamış olan www.modersmobilya.com bugün olduğu gibi gelecekte de bu konudaki birinciliğini korumaya devam edecektir.

Keyifli Alışverişler…